חוות דעת אמיתיות משתמשים אמיתיים
 
תוצאות חיפוש עבור 'אריה לוין'
 

חוות דעת המכילות 'אריה לוין'

תמונה של MoranKL
סומכים עלי0
חוות דעת4
MoranKL
הרב אריה לוין
דירוג 5 הגענו לרב לוין במקרה דרך הרבנות וזכינו!!הטקס היה מושלם, הסיפור האישי והמשפחתי שלנו הועבר בצורה מאוד מרגשת והקהל הרגיש מעורב בכל רגע.הרב שילב טקס דתי עם הומור וסיפור משפחתי, ונתן לנו הרגשה נינוחה בהכנות ולאורך הטקס.קיבלנו המון מחמאות על טקס חופה קליל ומעניין, וכולם זוכרים את החופה כמיוחדת.ממליצים בחום על הרב אריה לוין.מורן ושי 27.07.2014
המשך...
00:06 31/08/2014
תמונה של michal227
סומכים עלי0
חוות דעת2
michal227
הרב אריה לוין
דירוג 5 ראיתי את הרב אריה לוין בחתונה של חברה וישר ידעתי שאני רוצה שהוא יחתן אותי. הרב מתחיל את החופה בכך שהוא מספר את סיפור ההיכרות של הזוג בצורה מחוייכת, נעימה ומכבדת. זה מכניס את כל הקהל אל מתחת לחופה ביחד עם בני הזוג, וכולם בשקט מוחלט עד לסוף החופה. הוא לא מספר בדיחות קרש מיותרות שבעיניי הן מבזות. הוא מכבד את המעמד המרגש ואת בני הזוג. אנחנו לא מפסיקים לקבל תגובות על החופה - כמה שהיא היתה מרגשת, מיוחדת ויפה. אנשים שואלים איך הוא זכר את הסיפור שלנו בע"פ, ומציינים שוב ושוב כמה מרענן זה לראות חופה בלי בדיחות מיותרות. ממליצה עליו בחום!
המשך...
14:28 28/08/2014
תמונה של avitalanderan
סומכים עלי0
חוות דעת1
avitalanderan
הרב אריה לוין
דירוג 5 אל הרב אריה לוין הגענו לאחר שראינו חופה מקסימה שהוא ערך לחברינו הטובים. כבר בפגישה הראשונה הוא התעניין ושאל אותנו אודותינו והעביר איתנו את התהליך לקראת החתונה בנועם וחן רב!החופה שערך כבוד הרב הייתה מעבר לכל מה שציפינו! הוא מחבר את הקהל הגדול לחופה אחרי ששוזר סיפור מקסים מהמידע שקיבל מאיתנו אודותינו. חופה מרגשת מקסימה ומרגשת!!! האורחים שלנו מדגישים כמה יפה ומרגשת הייתה החופה וכמה הרב היה נדיר!בכל התהליך ליווה אותנו כבוד הרב, ענה על כל שאלה קטנה, והתחשב בכל בקשהלא יכלנו לבקש טוב יותר!!טקס החופה היה לנו מאוד מאוד חשוב, ואין ספק שהטקס שערך כבוד הרב עלה על כל ציפיותנו!! תודה רבה רבה
המשך...
16:44 06/07/2014
תמונה של Misnataly
סומכים עלי0
חוות דעת2
Misnataly
הרב אריה לוין
דירוג 5 את הרב אריה לוין ראיתי בפעם הראשונה בחופה של בת דודה שלי לפני כ 5 שנים ומיד ידעתי שככה אני רוצה שהחופה שלי תהיה גם. בפגישה הראשונה שלנו עם הרב , הוא הסביר לנו על כל התהליך ברבנות, על פתיחת התיק, מה צריך איך ומתי. היה תמיד זמין אלינו בכל שאלה. טקס החופה היה מדהים! הרב תחילה סיפר איך אני ובעלי הכרנו , העביר את הטקס בקלילות וברגש. ממליצה בחום! פשוט כיף אחר כך להיזכר בחופה כלכך מהממת!
המשך...
00:31 04/07/2014
תמונה של netom
סומכים עלי0
חוות דעת5
netom
הרב אריה לוין
דירוג 4 הרב אריה לוין הוא איש מקסים, הוא מעביר חופות באופן מקסים, הוא מספר על הרקע האישי של כל אחד מבני הזוג ועל איך הם הכירו תוך כדי חיוך ונימה קורצת. הוא פתוח לרעיונות שונים - אנחנו רצינו לשלב גם נשים וברכות חילוניות בטקס החופה והוא הסכים ועזר לנו לבנות את הטקס. הוא גם עוזר בתהליך הבירוקרטי כי הוא הרב הראשי של צפון ת"א ולכן הוא מביא איתו את הכתובה מהרבנות ובודק שהכול בסדר עם התיק וכו'.
המשך...
18:30 07/06/2014
תמונה של kerenar
סומכים עלי0
חוות דעת1
kerenar
הרב אריה לוין
דירוג 5 אל הרב אריה לוין, הגענו באמצעות המלצה של רב אחר (הרב בן ציון ציוני), שהיה תפוס במועד החתונה שלנו.לאחר שיחה טלפונית קצרה ונעימה, ומשהתברר לנו שהרב לוין פנוי במועד החתונה שלנו, נפגשנו בת"א והכרנו.כבר לאחר כמה רגעים, הבנו שהוא יהיה האחד בשבילנו.על מנת להסיר ספק, ביקשנו לראותו ב"הופעה חיה" בגן האירועים בו התחתנו.הביצועים של הרב לוין היו מרשימים, והוא הצליח, עם הרבה חן ושנינות, לסחוף אחריו את כל הקהל, למשך כל החופה.ברגע זה, כבר ידענו שאין באמת ספק.לקראת החתונה, שוחחנו מספר פעמים והרב סייע לנו בכל סוגיה שעלתה.בערב האירוע, הרב לוין ענה על כל הציפיות ואף מעבר.בחופה, שהייתה תמציתית לבקשתנו, שזר הרב בדיוק רב את פרטי היכרותנו במהלך טקס החופה.כל בקשותינו נענה בחיוב על ידו (כמו למשל, הקראת דברים זו לזה, הענקת טבעת מהכלה לחתן וכיו"ב).למרות שהתרגשנו מאוד באירוע, הבחנו בביצועיו המרשימים של הרב.עוד לפני שהחתונה נסתיימה, נתבקשנו להעביר את פרטיו לקרובינו שהתרשמו לטובה ממנו.אין ספק שהרב לוין הרים את האירוע שלנו דרגה אחת לפחות.אנחנו ממליצים בחום.
המשך...
21:52 29/03/2014
תמונה של שריתה_ואלעד
סומכים עלי0
חוות דעת4
שריתה_ואלעד
הרב אריה לוין
דירוג 5 לכל אלו המתקשים עם השוביניזם בטקס החופה- מצאתי את הפתרון!!! הרב אריה לוין. גם רב ממש קליל ומצחיק, וגם מסכים לשיוויון והסכים כמעט לכל הבקשות שלי- התוצאה, חופה שוויונית, מרגשת ומצחיקה!! התוצאה- ברכה שמינית ע"י בת דודה, הכלה אומרת שהחיינו, הקראת קטעים אישיים אחד לשני והענקת טבעת לחתן, והשוס- שבירת 2 כוסות!!! ממש ממש מומלץ!!!
המשך...
09:41 14/03/2014
תמונה של ענת תוינה
סומכים עלי0
חוות דעת5
ענת תוינה
הרב אריה לוין
דירוג 5 אין מילים, הרב אריה לוין ערך לנו חופה קלילה, מרגשת ואישית. בנה סיפור מקסים מהפרטים שסיפרנו לו בפגישה המקדימה, הגיע ממש בזמן לאירוע והיה ענייני לגמרי!!!קיבלנו המון מחמאות על הבחירה!!
המשך...
10:21 17/02/2014
תמונה של RAVITOPER
סומכים עלי0
חוות דעת1
RAVITOPER
הרב אריה לוין
דירוג 5 שלום לכל המתחתנים והמתחתנותברצוני להמליץ לכם על כבוד הרב אריה לוין.הרב לוין איש מרתק, החופה הייתה מרגשת , הקהל לא הפסיק להתרגש ולתת מחמאות.החופה נעשתה באופן קליל ונעים.
המשך...
19:24 13/01/2014
תמונה של sivan_sta
סומכים עלי0
חוות דעת3
sivan_sta
הרב אריה לוין
דירוג 5 זכינו כי הרב אריה לוין היקר יחתן אותנו, ובפירוש זכינו! הרב אריה לוין הוא רב מיוחד במינו אשר קידש אותנו ותוך כדי סיפר את סיפור ההיכרות שלנו עם הומור ואלגנטיות! אורחים רבים אמרו לנו כי היה להם מאוד מרגש ומרענן לשמוע רב אשר לא חוזר על אותן בדיחות... כמו כן, אורך החופה היה מדויק! החופה לא הייתה ארוכה מידי וגם לא קצרה מידי, בדיוק במידה הנכונה וכן מאוד אהבתי שהרב נתן לי לשים לבעלי טבעת ולהגיד לו מספר מילים בחופה, דבר שלי באופן אישי היה מאוד מאוד חשוב וגם הוא נותן אופציה לבחור ביין לבן או אדום. בנוסף הרב נתן לנו טיפ ללכת ישר לרבנות בתל אביב ליום אחד מרוכז שבו עשינו הכל - גם פתחנו תיק, גם עברנו הדרכת כלות והדרכה משותפת ובסוף הרב מקבל את הכתובה ישירות ומביא אותה לחופה ואף דואג לשלוח לנו אותה. כמו כן, הרב נתן לי המלצה למקווה פקיעין שהוא פשוט ספא ומאוד מדבר אל מי שבחיים לא הייתה במקום כזה עד החתונה :-) אנו ממליצים לכם מכל הלב על הרב אריה לויו היקר, איש צנוע שמדבר בגובה העיניים וגורם לכל הליך החופה גם למי שלא מסורתי להרגיש מאוד בנוח!
המשך...
23:11 15/12/2013
תמונה של מור קלמי
סומכים עלי0
חוות דעת2
מור קלמי
הרב אריה לוין
דירוג 5 הרב אריה לוין היה מדהים מתחילת התהליך הטלפוני, דרך הפגישה עמו, ועד החתונה עצמה!רב ליברל, מכבד, אכפתי שפשוט עשה לנו את החתונה!ללא ספק כל האורחים נגשו אלינו לאחר החופה והחמיאו לנו על החופה המרגשת ועל הרב! הרב אריה לוין פתח את החופה בסיפור ההיכרות שלנו ובכך הפך את החופה מעוד טקס, לטקס ייחודי, מרגש ואישי. הוא שבה מיד את תשומת לבם של כל האורחים.החופה היתה באורך מדויק- לא קצרה מדי ולא ארוכה מדי. הוא נתן לנו יד חופשית בבחירות רבות במהלך החופה כגון: אם אנו רוצים שרק הוא יקרא במהירות את שבע הברכות, או שאנו רוצים לשתף בני משפחה בקריאה, אם אני רוצה להעניק טבעת לבן זוגי (וכך היה), יין לבן או אדום , להקריא את הכתובה או לא (הוא לא הקריא) וכדומה. ללא ספק אני ממליצה בחום רב על הרב אריה לוין!
המשך...
11:04 17/10/2013
תמונה של winston12
סומכים עלי0
חוות דעת1
winston12
הרב אריה לוין
דירוג 5 הרב אריה לוין חיתן אותנו ב-28 ליוני 2013 בבאר של סבא בחופה קצרה מצחיקה ומרגשת במיוחדהרב ליווה והדריך אותנו לאורך כל הדרך משלב הרבנות ועד לשבירת הכוסבחופה אריה הצליח להעביר את סיפור ההכרות שלנו בקצרה ובצורה מצחיקה ומרגשת וניהל את התהליך ביד רמה ואיפשר לנו להתרכז בחוויה הבלתי נשכחת הזו מבלי לדאוג (שבירת כוס, ברכות החתן, כתובה, טבעות הינומה ושאר ירקות) . אריה הוא רב בגובה העיניים שמשכיל להכיר את אורך החיים המודרני ממנו מגיעים חלק מהזוגות ויודע לחבר את העולם הזה לדת ולמסורת. ממליצים עליו בחום להיות חלק מהיום החשוב שלכם.ד.ט.א
המשך...
23:59 07/07/2013
תמונה של karinel
סומכים עלי0
חוות דעת3
karinel
הרב אריה לוין
דירוג 5 ראיתי את הרב אריה לוין בחתונה של חברים ומאד מצא חן בעיני איך שהתנהלה החופה.החופה לא ארוכה מדי, יש שיתוף פעולה ממש יוצא דופן של הרב עם מה שרצינו, הוא הגיע מוקדם (חופה מוקדמת לפני השקיעה) , סיפר עלינו סיפור קצר (עם שינויים קלים) ותרם מאד לאווירה בחופה . גם לפני החתונה הדריך אותנו כיצד לפתוח תיק ברבנות, עזר בכל דבר שרצינו והיה מאד מקצועי ונחמד. מומלץ ביותר.
המשך...
23:20 26/05/2013
תמונה של yaelmaor
סומכים עלי0
חוות דעת1
yaelmaor
הרב אריה לוין
דירוג 5 הרב אריה לוין, רב מאוד נעים, עם קול יפה. מאוד ליברל. נהננו מאוד מהתהליך איתו.הרב בעל גישה מאוד ידידותית כלפי חילוניים וידע לבצע קישור מאוד יפה בין המשפחה המסורתית המזרחית מצד הכלה והמשפחה הקיבוצניקית מצד החתן. בנוסף, אישר לנו לבצע כרצוננו כל חלק בחופה (לבוש הכלה, מתן טבעת לחתן, יין לבן, סכום כרצוננו בכתובה, לא ביקש אישור מקווה וכו').הרב סיפר את סיפורנו בתחילת החופה (אמנם התבלבל בפרטים אבל רק אנחנו שמנו לב!).בפגישה האישית איתנו סיפר לנו שכדי להפוך את החופה לייחודית כדאי שנישא דברים אחד לשני, כך עשינו. מי שהגיע לחבק ולנשק אותנו בסוף החופה אמר שהייתה חופה מאוד מרגשת.שמחנו מאוד להכיר את אריה, והוא אף סייע לנו עם בעיה קטנטונת שהייתה לנו עם הכתובה. בהחלט ממליצים.
המשך...
21:25 12/02/2013
תמונה של talkessel
סומכים עלי0
חוות דעת4
talkessel
הרב אריה לוין
דירוג 5 התחתנו בעדן על המים ב-07.11פגישה עם הרב אריה לוין נערכה עוד מספר חודשים לפני.ראשית מדובר באדם חביב, נעים, קליל וחמים.מיד הרגשנו נוח בשיחה מולו וידענו שטקס החופה יהיה בדיוק כמו שרצינו: קליל, קצר וקולע, מרגש, מצחיק ומעניין!במעמד השיחות מולנו מעולם לא העלה את נושא הכסף. מעולם לא ביקש או דרש.היינו צריכים לאתר אותו מיד אחרי החופה ולשלם לו לפני שיברח.טמתאים את עצמו לכל זוג עם אמירה אישית וקריצה. מספר סיפור היכרות קצר לפני הטקס. משעשע ורומנטי!מספר ימים לפני טקס החופה שלחנו לרב מייל כולל עם כל מה שביקשנו, הערות ודגשים. מיד קיבלנו תגובה על המייל.תמיד נעננו עם חיוך וסבלנות.הרב אינו דורש עליונית וכן מבקש אישור מקווה - הכינו עצמכן בהתאם :)
המשך...
17:55 12/02/2013
תמונה של adi.birenb
סומכים עלי0
חוות דעת3
adi.birenb
הרב אריה לוין
דירוג 5 את כבוד הרב אריה לוין ראינו במספר חתונות.ישר התאהבנו בו ורצינו שהוא יבצע את טקס החופה שלנו.בכל התהליך, מהשיחה הראשונה בטלפון ועד טקס החופה, היה מאוד כיף ונעים לעבוד איתו.את הטקס הוא מעביר בצורה מאוד מיוחדת, מרגישים את הקדושה מתחת לחופה.הוא גם מספר על הזוג , היכן הכירו ואת השתלשלות הארועים עד לחופה, דבר שנותן פן אישי לטקס ויוצר עניין. קולו הערב ממש מהפנט.אנחנו מאוד שמחים שהוא חיתן אותנו והיה איתנו מתחת לחופה.לא היינו יכולים לבקש רב טוב יותר.מומלץ מאוד בחום!!!!!!!!
המשך...
13:43 30/11/2012
תמונה של kerend24
סומכים עלי0
חוות דעת3
kerend24
הרב אריה לוין
דירוג 5 הרב אריה לוין היה מדהיםשמע לבקשתנו לערוך חופה קצרצרה ועניינית ,השמיע את סיפור היכרותנו בצורה עניינית היה זמין לשאלות וענה לנו באדיבות,תודה רבה לך על שירות נפלא קרן וגיא 23.10.2012
המשך...
11:30 26/10/2012
תמונה של yaarob
סומכים עלי0
חוות דעת5
yaarob
הרב אריה לוין
דירוג 5 סגרנו עם הרב אריה לוין כמה חודשים לפני החתונה אחרי ששמענו המלצות משני מקומות עליו. נפגשנו איתו לשיחה שבה סיפרנו קצת עלינו והרב הנחה אותנו בנוגע לכל מה שהיינו צריכים לדעת על הרבנות. ביום החתונה עשה אריה בדיוק מה שהבטיח הוא דיבר קצר ולעניין, סיפר עלינו כזוג, לא התפלסף בכלל, תיקתק את שבע הברכות כאילו היה אחת ואז בסוף לקראת ראש השנה אף תקע בשופר במחווה שהייתה מאוד יפה ומרגשת אפילו לציניקנים.
המשך...
00:43 22/09/2012
תמונה של dbental
סומכים עלי0
חוות דעת6
dbental
הרב אריה לוין
דירוג 5 אריה לוין היה נפלא !החופה היתה מרגשת ונעימה . הוא היה מדהים מרגש ונעים . החופה לא היתה ארוכה כלל . נהנו מכל רגע ואפילו האורחים נהנו ולא הרגישו מותשים . הוא זכר את כל מה שביקשנו ממנו לומר במעמד החופה . בירך מכל הלב ואפילו תקע בשופר בסוף החופה לפתיחת השנה החדשה .זה היה מקסים ! אז אם אתם מחפשים רב ואריה פנוי .. אז אים פה שאלה . מזל טוב שיהיה ושנה טובה .
המשך...
13:12 16/09/2012
תמונה של talos
סומכים עלי1
חוות דעת8
talos
הרב אריה לוין
דירוג 5 הרב אריה לוין היה אמור לחתן אותנו ב3.8.12 (יום שישי) בבית הכנסת המקסים שלו ברחוב ארנון. עקב לחץ מצד המשפחות הקדמנו את החתונה ביום (2.8.12) שלושה שבועות לפני החתונה - וכך הרב אריה לא היה פנוי לחתן אותנו (ולכן גם נאלצנו לשנות מקום). חשוב לציין שמדובר באדם מדהים וטוב לב, בעל נשמה טובה ואדם בעל סבלנות ונתינה. בסופו של דבר, באנו לשבת חתן רק אנחנו (הזוג) לבית הכנסת ברחוב ארנון. היה פשוט מרגש ומדהים. (כמו שרצינו בהתחלה). השמחה האמיתית שהיתה והחויה העוצמתית והאכפתיות, הדאגה האמיתית והאנושיות של הרב לוין היתה בשבילנו הכי משמעותית.
המשך...
23:32 09/08/2012
תמונה של רימיצי
סומכים עלי0
חוות דעת5
רימיצי
הרב אריה לוין
דירוג 5 הרב אריה לוין היה חביב ומבין עניין. הפגישות עימו היו נעימות, בלי ניסיון כלשהו מצידו לסטות מהדרך שבה אנחנו ראינו את החופה שלנו מתנהלת. הוא התקשר אלינו לפני שהלכנו לרבנות, כדי לדאוג שנגיע מוכנים ושנוכל לתקתק את זה והוא בעצמו אסף את הכתובה מהרבנות. הוא התחייב על חופה קצרה - והיא אכן הייתה כזו. בתחילת החופה הרב מספר את סיפור ההיכרות של הזוג (הקהל מאוד אהב את זה, היו כל מיני "אוווו" והתגלגלויות מצחוק), אח"כ הוא מעביר את הטקס בקלילות ומוותר על החלקים המעיקים, הוא נתן לנו לדבר בחופה, לפי הסדר שאנחנו בחרנו, נתן לכלה להעניק טבעת "מתנה", חסך מאיתנו את החלקים המעיקים והמביכים בכתובה ונמנע מדרשות ובדיחות מיותרות.החופה הייתה מרגשת ואינטימית, ומאוד מאוד "שלנו", בדיוק כמו שרצינו ובכלל בזכות הרב כל התהליך מול הרבנות ועולם הדת היו קלילים וחביבים, בניגוד למה שחששנו....ההוכחה העיקרית לכך שהרב היה מצוין, היא שארבעה זוגות חברים שלנו שמתחתנים ניגשו לדבר איתו בתום החופה....!
המשך...
12:37 10/07/2012
תמונה של tamardavid
סומכים עלי0
חוות דעת4
tamardavid
גלריית לורנס
דירוג 5 עשינו חתונה של 150 איש ולורנס הסתבר כבחירה מושלמת. לקחנו חבילה שכוללת עיצוב מלא, צלם, דיג'י וחניון וזה חסך לנו הרבה כאב ראש והתרוצצויות במהלך ההכנות. גם את הרב (אריה לוין) בחרנו מרשימת המומלצים של לורנס. קבלנו אין ספור מחמאות על איך שהרב ניהל את הטקס - עם הרבה הומור ורגש ועדיין תמציתי ולא מייגע. כולם התחברו ומאוד אהבו! עשינו חופה על הגג שהיה מעוצב מדהים, קים עשתה עבודה נהדת. האוכל היה מצויין!!! הקייטרינג של זיו שלף הוא באמת יצירת אמנות. אנשים לא מפסיקים להחמיא לנו על האוכל ורמת השירות. והכי חשוב, האנשים הנפלאים - קים ואפרת - היה כל כך כיף לעבוד איתכן! הסבלנות, המקצועיות, תודעת השירות - אין עליכן!ערן - מנהל האירוע. תודה מיוחדת. הכל היה מתוקתק! יכולנו להשתחרר מכל המחשבות והתוכניות מה לעשות ומתי כי ידענו שיש לנו גב בכל דבר!יעל - מנהלת אירוע מטעם הקייטריג - כל כך מקצועית, אדיבה ושירותית. ובכלל לצוות המלצרים והברמנים - עשיתם עבודה נהדרת! אנשים לא ידעו להגיד מתי, אם בכלל, הם חוו שירות כזה.
המשך...
12:25 25/10/2012
תמונה של ערןומירי
סומכים עלי0
חוות דעת2
ערןומירי
הרב אריה לוין
דירוג 5 קיבלנו המלצות על הרב אריה לוין מנשואים טריים שהמליצו בחום רב.הרב אריה לוין עשה לנו חופה פשוט מצויינת, מרגשת ובלתי נשכחת - בדיוק כפי שדמיינו.היה חשוב לנו חופה בת 12 דקות בלבד, קצרה ועניינית אך יחד עם זאת מרגשת.הרב היה קשוב לדרישותנו, היה נעים ונחמד לאורך כל הדרך. כל שאלה או בקשה נענתהבנועם ובסבלנות רבה.היתה לנו חתונה מ-ד-ה-י-מ-ה ואין ספק שלחופה של אריה לוין היה חלק ניכר בכך.אנו ממליצים על הרב אריה לוין בחום וזה המקום להודות לו על מקצועיות ושירותיות מופלאה.תודה, מירי וערן לסרי
המשך...
12:13 04/07/2012
תמונה של galeld
סומכים עלי0
חוות דעת4
galeld
הרב אריה לוין
דירוג 5 הרב אריה לוין חיתן אותנו בתאריך 22.5.12. קודם כל נתחיל בכך שמהרגע שנפגשנו עם הרב לוין התאהבנו באישיותו המקסימה, הפתוחה והנעימה. הוא הקשיב לכל הבקשות שלנו לגבי החופה והיה בראש פתוח - הוא שאל אותי (את הכלה) אם אני מוכנה להינשא לחתן, נתן לי להעניק לבעלי טבעת, ניהל טקס קצר ומרגש מאוד שהתחיל בסיפור האישי שלנו, אותו הוא סיפר באופן הומוריסטי ומעניין. מעבר לכך, הוא הותיר לנו לשאת דברים (אבל התרגשנו מדי) ואפילו הסכים שאעמוד מתחת לחופה ללא כיסוי נוסף מלבד ההינומה ונשתמש ביין לבן. אחרי הטקס קיבלנו המון מחמאות על הרב ועל הטקס שריתק את כל הנוכחים, ואכן כל המוזמנים היו בשקט והתרכזו בחופה כי פשוט היה ממש מעניין ומרגש וקצר ולעניין :). כמובן שמיותר לציין שהרב לוין הגיע בזמן, דבר שהקל את הלחץ של ערב החתונה.הרגשנו שזו זכות גדולה שהרב לוין חיתן אותנו, הוא באמת אדם מדהים, משכמו ומעלה, ולא האמנו כמה אנשים יכולים להתלהב מחופה (שהרי הן ברובן אותו הדבר) - והנגיעה האישית שנתן הרב לוין עשתה את כל ההבדל.בנוסף, הוא תידרך אותנו לקראת פתיחת התיק ברבנות, וחסך לנו ללכת לשם שוב משום שהוא אסף עבורנו את הדברים משם.אין מה לומר, הרב לוין הוא אחד האנשים המיוחדים ביותר בהם נפגשנו בתהליך הזה, וההיכרות עימו היא מעתה ולכל החיים. ללא ספק עבורי, מישהי שלא התחברה בכלל להדרכת כלות שעברנו ברבנות, חילונית גמורה, הוא גרם להעריך, לכבד ולהוקיר אנשים דתיים כמוהו שיודעים לפנות לקהל החילוני כמו גם לקהל הדתי ומקבלים את השונה מהם. אנחנו ממליצים עליו את ההמלצה החמה ביותר שניתן לתת. תודה על הכול,גל וניב 22.5.12
המשך...
13:33 26/06/2012
תמונה של schnapp
סומכים עלי0
חוות דעת8
schnapp
הרב אריה לוין
דירוג 5 הגענו אל הרב בעקבות המלצה.כבר בשיחת טלפון הראשונה עוד לפני בכלל שסיכמנו שהוא יהיה הרב שיחתן אותנו הוא עזר לנו המון והפנה אותנו לכל מי שהיינו צריכים והקל מאוד על כל תהליך הרבנות.אחרי שהוא עזר לנו לפתור את הבעיות שהיו לנו מבלי לבקש דבר היה לנו ברור כי זה יהיה הרב שיחתן אותנו ואכן כך היה.הייתה חופה קצרה ונעימה הרב היה מאוד פתוח ונעים.גם ההורים התרשמו מהרב מאוד וציינו בפנינו כי עשינו בחירה טובה.שנינו לא מגיעים מעולם הדת ורצינו חופה קצרה קלילה ושמחה ואכן כך היה!הרבה סיפר ממש ממש בקצרה כמה מילים עלינו וההיכרות ומשם הכל זרם.אנחנו ממליצים בחום על הרב אריה לוין!
המשך...
16:27 15/05/2012
תמונה של mich-al-on
סומכים עלי1
חוות דעת5
mich-al-on
הרב אריה לוין
דירוג 5 רבע שעה של חופה, מילים יפות שנאמרות בנועם, סיפור היכרות שהצליח לעניין את האורחים, התרגשות ומחיאות כפיים, קריאות אמן - כל אלו חלק מחופה מוצלחת של חתונה מוצלחת הודות לרב אריה לוין.לנו נשאר רק לחייך ולהגיד לך - תודה!
המשך...
21:38 08/04/2012
תמונה של talikat2002
סומכים עלי0
חוות דעת3
talikat2002
הרב אריה לוין
דירוג 5 אל הרב אריה לוין הגענו דרך המלצה ואנחנו חייבים להמשיך ולהמליץ... אם הגעתם אליו והוא פנוי אל תהססו ותסגרו.את אריה לא הלכנו לראות בחתונה אך ברגע שנפגשנו ידענו שאיתו אנחנו סוגרים. הוא היה קשוב, סבלני והסביר את כל מה שיהיה בטקס.אריה התחיל את החופה עם סיפור הכרותינו,העביר את הסיפור בצורה מעניינת ומצחיקה. הטקס עצמו ערך 10 דקות בערך בדיוק כמו שהרב אמר.
המשך...
22:51 15/12/2011
תמונה של r2011
סומכים עלי0
חוות דעת3
r2011
הרב אריה לוין
דירוג 5 מצאנו את הרב אריה לוין דרך המלצה שקיבלתי בפורום באתר מתחתנים. כשהרמתי אליו טלפון ודיברתי איתו הוא היה נשמע מאוד נחמד וחביב וקבענו פגישה.בפגישה אכן ראינו כמה הוא באמת נחמד, כמו שנשמע בטלפון, הפגישה זרמה בנעימים וידענו שמצאנו את מה שאנחנו מחפשים. רב שעורך חופה קצרה ועיניינית, משלב את הסיפורים האישיים שלנו בתוך הטקס, לא מרבה במילים ומעשיות והכי חשוב מתחשב ברצונות ובבקשות שלנו והציע לי להעניק לבעלי טבעת. חשוב לי לציין שהוא היה הרב היחיד שפגשנו.לחופה הוא הגיע בזמן וערך טקס נפלא, קצר ומעניין. הוא סיפר איך נפגשנו, איך הייתה הצעת הנישואין וממש זכר נכון את כל הפרטים שסיפרנו לו. וגם בסוף הטקס הענקתי לבעלי את הטבעת.מכיוןן שהתחתנו ממש לפני ראש השנה אז הוא גם תקע בשופר, מה שהוסיף המון לטקס.במהלך כל הטקס היה ממש שקט בקהל וכולם הקשיבו לרב, כולם כל כך התפאלו והתלהבו מהרב ושאלו את ההורים איפה מצאנו אותו וביקשו את הטלפון שלו לחתונות של הילדים שלהם.מאוד שמחנו שפגשנו אותו ושהוא ערך את טקס החופה שלנו. בנוסף, חשוב לי לציין שהרב אריה לוין לא העלה את נושא התשלום ואף לא פעם אחת, נתנו לו כפי שראינו לנכון לתת מבלי איזושהיא התערבות מצידו.
המשך...
17:47 07/11/2011
תמונה של cantorr
סומכים עלי0
חוות דעת2
cantorr
הרב אריה לוין
דירוג 5 היה לנו העונג להינשא ע"י הרב אריה לוין. הגענו מבוסטון ונפגשנו עם הרב בת"א לאחר המלצות רבות שקיבלנו. הרב הסביר לנו את ההליך ואף הקל עלינו מאוד בכל הקשור לפן האדמיניסטרטיבי. הכל נעשה בחיוך כנה ותחושה נעימה מאוד.אירוע החופה היה בזכות הרב לוין מרגש ומהנה מאוד. הרב הבין את אופיו הקל והפתוח (והחילוני) של הקהל ובהתאם ניהל את הטקס. מעבר לברכות ולענייני ההלכה, סיפר הרב על הדרך בה היכרנו, ועל הקשר שהתפתח בינינו, עם חוש הומור נהדר.הקהל כולו שיתף פעולה והיה תענוג בלתי רגיל. היתה לנו חתונה נהדרת וטקס החופה היה חלק בלתי נפרד מהחוייה הבלתי נשכחת. הרב לוין - רוב תודות ודרישת שלום חמה מבוסטון - רוני ויוני בלן.
המשך...
04:59 24/10/2011
תמונה של reut.tauber
סומכים עלי0
חוות דעת2
reut.tauber
הרב אריה לוין
דירוג 5 הגענו לרב אריה לוין דרך אבשלום קור שהוא מכר של המשפחה.הרב לוין הוא הרב של צפון תל אביב ושם נפגשנו. מהרגע הראשון הוא היה מקסים, הבהיר כי הרצון שלנו והבקשות שלנו הכי חשובים וכך גם יתנהל הטקס. הוא מאוד חייכן וחם ונותן הרגשה מאוד נעימה.את החופה הנחו אבשלום קור והרב לוין יחדיו באופן מושלם. הטקס היה בדיוק באורך שרצינו (ביקשנו עד רבע שעה והטקס ארך כ-13 דקות).התחתנו יום לפני יום כיפור והרב לוין ציין שבעשרת ימי תשובה הוא נוהג לתקוע בשופר. קצת חששנו מהאקט הזה אך החלטנו לזרום עם הרעיון ולבסוף גילינו שזו הייתה בחירה טובה - התקיעה בשופר הייתה כל כך עוצמתית ומיוחדת ונתנה לטקס החופה דרמתיות יהודתית מחממת.חשוב לנו להדגיש כי שנינו חילונים והחששות היו בעיקר ל"כובד" הטקס. אחרי הפגישה עם הרב וקריאת ההמלצות פה באתר הבנו כי הוא בחירה מצויינת.אנו ממליצים על הרב לוין בחום רב!!
המשך...
23:13 10/10/2011
תמונה של טלי טלי
סומכים עלי0
חוות דעת4
טלי טלי
הרב אריה לוין
דירוג 5 בחרנו לקחת את הרב אריה לוין דרך האתר הזה, ואנחנו מוכרחים לציין שזו הייתה בחירה מוצלחת ביותר!!! איש מיוחד ומקסים עם חיוך נעים דיבור מרגיע מכבד בצורה שלא תאמן עשה לנו חופה מרגשת אין אחד שלא הקשיב והסתכל אף אחד לא התעניין בכלום מעבר לחופה כתב שיר על ההכרות שלנו נתן לי להעניק טבעת לבעלי ועשה הכל ב10 דקותהרב מקסים, אדיב, נעים ועושה חופה נפלאה ומרגשת, שבתחילתה נושא מספר דברים אישיים עם הרבה חן על בני הזוג בכך הוא הופך את החופה לאישית ומרגשת ושובה את לב הקהל. הוא משתף פעולה עם בני הזוג (לאחר הטקס ולפני שבירת הכוס הכלה העניקה לחתן טבעת). האבות ביקשו לקרוא את שתי הברכות הראשונות בברכות והרב פירגן וזה היה מקסים. אם אתם רוצים שהחופה לא תהייה ארוכה מידי או קצרה מידי, שהרב לא יתאמץ להצחיק או יהיה רציני מידי או בקיצור אם אתם רוצים להרגיש בבית- בלי הצגות אבל עם הרבה כבוד ועניין- זה הוא!
המשך...
12:49 01/10/2011
תמונה של mayale.n
סומכים עלי0
חוות דעת3
mayale.n
הרב אריה לוין
דירוג 5 בעלי הכיר את הרב אריה לוין עוד לפני החתונה, והיה לו ברור שהוא יהיה הרב שיחתן אותנו.כל מי ששמע לפני החתונה שהרב אריה לוין מחתן אותנו, מייד חייך. זו כנראה ההשפעה שיש לו על אנשים.הוא היה מקסים, אנושי ואפילו הכניס קצת הומור בטוב טעם.החופה היתה זורמת ונעימה, בלי שום דבר מעיק ומייגע.הרב התעניין לפני החופה בסיפור ההיכרות שלנו, ושילב את הסיפור בחופה.כל האורחים נהנו מהחופה, ולפי מה ששמעתי, חלקם אפילו ניגשו אליו אחרי החופה להגיד לו שהיה מקסים.בכל התהליך מול הרבנות, לפני ואחרי החתונה, הוא סייע ועשה את הכל פשוט יותר.בקיצור - מומלץ בחום!!!
המשך...
12:53 11/08/2011
תמונה של מרום ואריאל
סומכים עלי0
חוות דעת5
מרום ואריאל
הרב אריה לוין
דירוג 5 הרב אריה לוין הוא יחיד ומיוחד!אחרי כל המילים הטובות בהמלצות - פשוט אין עוד מה להוסיף!ערך לנו חופה מיוחדת, נעימה, שסחפה את כל האורחים.לא הפסיקו לומר לנו כמה מיוחד היה הטקס - קצר, קולע, ענייני ופשוט מדהים ומיוחד!ממליצים בחום - אל תחכו כי היומן של הרב מתמלא במהירות...!
המשך...
22:33 17/07/2011
תמונה של zukini3
סומכים עלי0
חוות דעת2
zukini3
הרב אריה לוין
דירוג 5 אל כבוד הרב אריה לוין פנתה זוגתי בעקבות המלצות שקראה ברשת. בפגישה קצרה הרב הסביר לנו בחיוך רחב את כל שהיינו צריכים לדעת וקבענו תאריך ושעה.את את החופה ערכנו בטקס מצומצם עם 60 בני משפחה וחברים, בחצר הדודה של הכלה. לפני כן ישבנו בסלון אני, הרב, האבות ועד נוסף וחתמנו על הכתובה. רגע לפני שהטקס התחיל לקח אותי הרב לצד ושאל אותי כמה שאלות בסיסיות לגבי הקשר שלי עם זוגתי, מתי ואיך נפגשנו ומה אנו עושים בחיינו. הוא גם שאל לגבי אורך הטקס הרצוי.הרב הבין שאנחנו לא מעוניינים בטקס ארוך ושהזיקה שלנו לדת היא סמלית ולא מתבטאת באורח חיינו. את הטקס הוא פתח במספר מלים עלי ועל כלתי ולמעשה הדהים את הנוכחים (וגם אותה) כשחיבר את הפרטים הקטנים שנתתי לו לסיפור כמעט מדוייק על הכרותנו ועל הצעת הנישואין.מיד לאחר מכן פתח בטקס יפה, קצר וקולע. הוא לא הרחיב במלים איפה שלא צריך, לא הקריא את כל טקסט הכתובה בארמית אלא הסביר את תוכנה בפשטות וכמובן אפשר לכולם להצטרף לפזמון המוכר "קול ששון וקול שמחה...".יש לציין שהרב גם היה פתוח לאפשרות שהכלה תעניק לי טבעת. אני יודע שלא כל רב שש לזה.
המשך...
10:09 12/07/2011
תמונה של shardesh
סומכים עלי0
חוות דעת2
shardesh
הרב אריה לוין
דירוג 5 למרות שבהמלצה אנו אמורים לדבר על הרב אריה לוין, אני בוחר לפנות אליו..הרב אריה לוין, שירלי ואני מודים לך מכל הלב על טקס החופה שבצעתהקלילות וההומור מבלי להישמע דביק או נדוש, העזרה הטכנית מסביבועל כל התודות והמחמאות שקבלנו אנחנו על החופה.תודה רבה,איתי ושירלי מצקר
המשך...
22:16 30/06/2011
תמונה של נופר סינקלר
סומכים עלי0
חוות דעת8
נופר סינקלר
הרב אריה לוין
דירוג 5 הרב אריה לוין הוא יחיד ומיוחד. אין היום אנשים כל כך נחמדים, עדינים ואדיבים. הגעתי אליו דרך חברה טובה שלי שגם אותה הוא חיתן. החופה היתה מרגשת, מטובלת במעט הומור וסיפור ההיכרות האישי לנו. הרב היה מאוד נעים לאורך כל הדרך, תמיד ענה לטלפונים שהתקשרנו, חזר אלינו אם היה צורך, היה תקשורתי ואדיב. כל אורח שהיה בחתונה החמיא לנו על הרב וכמה שהוא היה מדהים. יש לפעמים מעין "פחד" מהרבנים, אבל עם יד על הלב אני יכולה לומר שהרב אריה לוין הוכיח לנו שהדבר אינו כך. הוא פשוט מדהים ואנחנו ממליצים עליו בחום!!! אם אתם רוצים חופה מדהימה ובלתי נשכחת- הוא הכתובת. וכמובן עוד פרט חשוב מאוד- הוא הגיע מוקדם למקום האירוע ולא אחר כמו הרבה רבנים אחרים ששמעתי כבר סיפורים מחברים...
המשך...
11:42 22/06/2011
תמונה של shiroy
סומכים עלי0
חוות דעת6
shiroy
הרב אריה לוין
דירוג 5 הרב אריה לוין ערך לנו חופה מדהימה ומיוחדת במינה!לכל הזוגות שמעוניינים שגם החתן יקבל טבעת- זהו הרב עבורכם...לפני החתונה שאל אם אני מעוניינת להקריא לחתן משהו, ואני עניתי בחיוב- הוא נתן לי את מלוא הכובד במעמד וגם נתן לי להעניק לבעלי טבעת נישואין (רוב הרבנים לא מסכימים, וגם אם כן... הם שוכחים)כחמש דקות לפני הטקס שאל כיצד הכרנו, ובמעמד החופה סיפר מילה במילה את הסיפור שלנו, מה שהיה מרגש מאוד.קיבלנו מחמאות רבות מהאורחים ומההורים על הרב אריה לוין, על האופן הפשוט אך עדיין דתי, שבו הוא ניהל את החופה.אנו ממליצים בחום, זו הייתה חוויה חיובית ובלתי נשכחת..
המשך...
02:00 18/06/2011
תמונה של טל ומייק
סומכים עלי0
חוות דעת2
טל ומייק
הרב אריה לוין
דירוג 5 התחתנו ב13.6.11, הרב שסגרנו איתו היה הרב אריה לוין. הגענו אליו דרך המלצה של חברים. פעמים רבות עבור האורחים החופה היא החלק המייגע בכל הסיפור. בחופה שלנו היא הייתה אחד הרגעים היפים בחתונה. החופה הייתה קצרה מאוד, עיניינית, רב הזמן הרב סיפר את הסיפור האישי שלנו, וגרם לכל האורחים להתרגש במיוחד ולהיות קשובים לאורך כל החופה. הברכות היו קצרות. בקיצור ולעניין, הייתה חופה מדהימה. מעבר לחופה, הרב היה סבלני וקשוב לאורך כל הדרך אם זה בפגישה ואם זה בטלפון. יש לציין שהרב בד"כ לא נפגש עם זוגות בימי שישי בבוקר, ובגלל שאנו גרים באזור הערבה והיה לנו קושי להגיע באמצע השבוע, הוא בא לקראתינו והיה מאוד מתחשב ונפגש איתנו ביום שישי בבוקר. מומלץ בחום!!!!!!!!!!!!!!
המשך...
19:00 16/06/2011
תמונה של ruthzaiag
סומכים עלי0
חוות דעת1
ruthzaiag
הרב אריה לוין
דירוג 5 התחתנו ב 15 למרץ בעדן על המים. הרב אריה לוין ערך את החופה עם תבונה ורגישות, אנחנו כמו גם הקהל מאוד נהנה והקשיב לכל דבריו. הוא סיפר את סיפור הכרותינו וזה הוסיף המון. הרב אריה לוין הוא לא רק אדם חכן, נחמד ונאור אלא אנחנו חושבים שהוא (בניגוד להרבה רבנים) באמת חושב שבחתונה החתן והכלה הם העיקר. התפיסה הזאת עברה לקהל שנהנה גם מהטקס הדתי. הרב היה רגיש לבני המשפחה ונענה לכל הבקשות. הגעתי אליו דרך האתר הזה ודרך מתחתנים. ההמלצות הי חמות ורבות, וגם אני למען האמת אחרי כ"כ הרבה חוות דעת שקראתי עליו, בחרתי ברב אריה לוין בעיניים עצומות. תודה רבה הרב אריה לוין, נהנו ושמחנו!
המשך...
13:34 30/03/2011
תמונה של reshbet
סומכים עלי0
חוות דעת5
reshbet
הרב אריה לוין
דירוג 5 הרב אריה לוין ערך עבורנו את טקס החופה והקידושין ביום רביעי ה- 5/1/11.היינו מאוד מרוצים מהטקס וגם האורחים שנכחו במעמד הרעיפו מחמאות רבות על הרב.נפגשנו עמו פעמיים, בפעם הראשונה הוא הזמין אותנו לראות טקס שהוא עורך ובו במקום התרשמנו וסגרנו. בפעם השניה (יוזמה שלו) נפגשנו עמו מספר שבועות לפני החתונה, עברנו על עיקרי הדברים, סיפרנו את סיפור היכרותנו, הוא הסביר על מהלך הטקס וחשבנו ביחד על תכנים נוספים שיהיו בו.הרב ערך את הטקס במקצועיות, בנעימות, דיבר אל כלל האוכולוסייה אשר נכחה באולם.הוא שופע חוש הומור וחוכמה רבה.זו ללא ספק אחת הבחירות המוצלחות ביותר שלנו.
המשך...
07:33 09/01/2011
תמונה של אליזבת
סומכים עלי0
חוות דעת1
אליזבת
הרב אריה לוין
דירוג 5 בתוך שכונה קטנה בצפון הישן של ת"א, שוכן בית כנסת קטן וצנוע אך מטופח בטוב טעם, המשרה תחושה נעימה ולא מכבידה לכל אדם הנכנס אליו.במקום הזה, ברח' ארנון 2 , בחרנו לקיים את טכס החופה והקידושין שלנו בתאריך א' בטבת התשע"א.כבר בפגישות ההכנה לטכס עם הרב לוין, למדנו על אישיותו החמה והנעימה. בסבלנות אין סופית, העביר אותנו את כל התהליכים שנדרשנו לעבור כדי להגיע ליום החתונה, כשאנחנו מודעים ומבינים את הטכס ובאופן שהסיר מעלינו את הדאגות והחרדות מפני הלא נודע, כמו כן, הרב אושיה מוכרת ברבנות ת"א וטרח בעצמו להביא את הכתובה לחתונה!ביום הטכס, הכל זרם כמתוכנן, בלי הפתעות ותקלות ובטכס החופה עצמו, שכלל טכס הדלקת נר שמיני של חנוכה, הייתה תחושה מדהימה של חיבור שהיה לנו עם הרב ובעיקר עם קהל המוזמנים, אשר באמצעות הנחייתו הנעימה והקולחת של הרב, הפך מקהל של צופים לשותף ממש בטכס. הרגשנו התעלות והתרגשות גדולה כשהעביר את טקס החופה בעודו חש את הקהל. קולו הנפלא אשר חדר ללבבות האורחים, והאופן שבו הטכס זרם וקלח... כל אלו גרמו לאורחים להתרגש עד כדי דמעות!!!!היה קשה להישאר אדישים.על פי רוב, זוגות שמתחתנים מבקשים לעבור את חווית החופה במהירות, אבל הרב אריה לוין נתן בנו את התחושה שאנחנו נמצאים בשיאו של הקשר ביננו ושאנחנו מניחים את היסודות הטובים לחיים משותפים וזוגיות משגשגת.חוויה מדהימה ומפתיעה בעוצמתה.למחרת היום, טלפונים לא פסקו מלצלצל וכולם שיבחו את הרב לוין.אנו ממליצים על הרב לוין בחום רב!!!!עמיקם ואליזבת שוסברגר8/12/10 בית כנסת "יחזקאל"
המשך...
07:29 14/12/2010
תמונה של מיכל וילה סוקה
סומכים עלי0
חוות דעת1
מיכל וילה סוקה
הרב אריה לוין
דירוג 5 הרב אריה לוין קיבל אותנו בחיוך רחב כשבוע בלבד לפני החתונה לאחר שמצאנו עצמנו בלי רב. הוא התעניין בנו כזוג ובכל אחד כפרט. שאל את השאלות הנכונות והסביר מה הולך לקרות בחתונה, שלב אחרי שלב. הגעתי לפגישה עם המון שאלות שלא הייתי צריכה לשאול אחרי ההסבר שלו. לרב אריה לוין פנים מחייכות שגורמות לך להבין שהכל יהיה בסדר.
המשך...
20:39 01/11/2010
תמונה של erez waks
סומכים עלי0
חוות דעת1
erez waks
הרב אריה לוין
דירוג 5 הרב אריה לוין חיתן אותנו ב 25/10 בחצר נצר. על הרב קיבלנו המלצות מחברים ומקורבים. להערכתי הרב היה אחת הבחירות המוצלחות ביותר שלנו בחתונה! הרב ערך את טקס החופה בצורה פנומנלית, עד כדי כך שרבים מהאורחים פנו אלינו בתם הערב על מנת לתת פידבק חיובי על עריכת חופה מוצלחת. הרב היה קשוב מאד לבקשותינו. ביקשנו שיתקע בשופר לפני עריכת הטקס, שיספר את סיפור ההיכרות שלנו (שכלל היכרות בבר בתל אביב), יזרוק בדיחה או שניים על מנת לשבור את הקרח (לדוגמא כשלגמתי מהיין הוא אמר לי "לאט לאט זה לא צ'יסר :). הרב ,אף נתן לאישתי לתת לי טבעת באופן חברי תחת החופה שזה דבר שמאד אהבנו ולפי מה שחברים אמרו לנו לא כל רב היה מסכים לכך. היינו מאד מרוצים מהזמינות שלו לכל בקשותינו. בחודשים שלפני החתונה התייעצנו איתו על מה מותר או מה אסור לחרוט על טבעת הנישואין של הכלה ועל הטבעת של החתן, ואף נפגשנו איתו פעמיים על מנת לדבר איתו על מה יהיה בטקס החופה. יאמר לזכותו שהוא היה זמין וספונטני ושמח להפגש איתנו כמו גדול. אנחנו ממליצים עליו בחום!!!
המשך...
16:52 01/11/2010
תמונה של morancho
סומכים עלי0
חוות דעת6
morancho
הרב אריה לוין
דירוג 5 לאחר הרבה חיפושים של רב שמצד אחד יהיה אדם פתוח ועדכני, שמבין שיש שיוויון בין החתן לכלה, ומצד שני הוא עדיין מאוד מחובר למסורת, ולא עושה מהחופה מופע סטנד-אפ, מצאנו את הרב אריה לוין.כבר בשיחה עימו בטלפון ראינו כי הוא אדם מאוד נעים הליכות, וכשראינו חופה שהוא ערך הבנו ישר שזהו האיש שלנו.הרב מדבר מאוד יפה ולעניין, עורך טקס מאוד מרגש, מספר מעט על הזוג וכיצד הם נפגשו (ולא מקריא מדף מודפס, אלא ממש יושב עם בני הזוג ומכיר אותם).היה מאוד מרגש שהוא שר חלק מהתפילות.כמו כן הרב גם עזר לכל אורך ההיערכות לחתונה, כאשר החתן התייעץ איתו לגבי דברים כמו שבת חתן, עזרה עם מנות לאורחים חרדים שהיו לנו בחתונה ועוד דברים בסגנון.
המשך...
17:19 23/10/2010
תמונה של מיכל ארמה
סומכים עלי0
חוות דעת1
מיכל ארמה
הרב אריה לוין
דירוג 5 סגרנו את הרב אריה לוין דרך חבר שהמליץ עליו.את התיק ברבנות הרב סגר לנו ביום אחד. וכמו כן הפגישה לפני החתונה הייתה מדהימה ונינוחה והרב שמע לכל דבר שביקשנו. הרב הגיע בזמן לבצע את הטקס. ונהנה לבקשותינו במהלך טקס החופה.החופה הייתה קצרה ומרגשת מאוד כאשר הרב סיפר את סיפור ההיכרות שלנו. החופה ארכה כ 10 דקות. בדיוק מה שרצינו.בגלל שהתחתנו בחודש אלול הרב הביא שופר ותקע בו ,היה מאוד מרגש.אנחנו ממליצים על הרב בחום רב!!! לא תתחרטו !!!:)
המשך...
10:11 07/09/2010
תמונה של נטקיל
סומכים עלי0
חוות דעת3
נטקיל
הרב אריה לוין
דירוג 5 את הרב אריה לוין פגשנו לפני כשנה בחתונה של חברה טובה וכבר אז מאוד התרשמנו.בתור זוג שהחופה הייתה משמעותית מאוד עבורו, נפגשנו עם הרב פעמיים, בהן סיכמנו על הדברים החשובים עבורנו בחופה. מדובר באדם נעים מאוד, ליברלי וקשוב. יש לציין לטובה את העובדה שאנו זוג חילוני והרב התאים עצמו לכך. מעבר לזה, היו דברים שלנו חשוב היה שיכניס (למשל שיר מסוים שרצינו שישיר)- והוא עשה זאת ברצון רב.עבר סה"כ שבוע מהחתונה שלנו, ואנו לא מפסיקים לקבל תגובות מהאורחים אודות הרב, שערך חופה מרגשת ומכובדת ביותר!!!מומלץ מאוד!!נטע וצחי
המשך...
20:04 05/09/2010
תמונה של נטשה ארגוב
סומכים עלי0
חוות דעת5
נטשה ארגוב
הרב אריה לוין
דירוג 5 הגענו לרב אריה לוין בעקבות המלצה..ראינו אותו מעביר חופה ומאוד התרשמנו ממנו...הרב העביר את החופה שלנו בצורה מרתקת ביותר...כל הקהל היה קשוב לרב לאורך כל החופההרב סיפר את סיפור ההיכרות שלנו עם המון הומור מה שכמובן הוסיף מאוד לטקס...לא הפסקנו לקבל מחמאות על הרב..
המשך...
17:57 02/08/2010
תמונה של ro2512
סומכים עלי0
חוות דעת1
ro2512
הרב אריה לוין
דירוג 5 הרב אריה לוין! אין בפינו מספיק מילים בכדי להודות לך על הבאת אותנו בברית הנישואין. טקס החופה היה מצחיק, מרגש וסוחף. אנשים נהנו ולא מפסיקים להחמיא לנו על בחירת הרב.. היית קשוב לנו, הקדשת לנו מזמנך הפנוי בכדי שהכל יצליח ואכן כך היה. תודה, תודה, תודה! לא יכולנו לעשות בחירה טובה יותר!
המשך...
19:33 23/05/2010
תמונה של mate
סומכים עלי2
חוות דעת12
mate
הרב אריה לוין
דירוג 5 את הרב אריה לוין ראינו בחתונה של בן משפחה ומייד הוקסמנו..ידענו שאנחנו רוצים אותו לחתונה שלנו.אדם בעל שלוות נפש, הסוחף גם את הקהל החילוני ביותר להאזין באדיקות לסיפוריו ולמשליו, גורם לצחוק ולמחי דמעה.במפגש הראשוני עמו סיפרנו על היכרותנו, הרב זכר זאת וסיפר במעמד טכס החופה באופן המרגש ביותר....
המשך...
23:18 20/04/2010
תמונה של קרן ונועם גיא
סומכים עלי0
חוות דעת5
קרן ונועם גיא
גלריית לורנס
דירוג 5 התחתנו בתאריך: 11/2/2010 בגלריית לורנס!זה המקום הראשון והאחרון שראינו :)קודם כל הצוות: כולם אנשים חמים, חביבים, טובים ומקסימים בלי יוצא מן הכלל! כולם נותני שירות אדיבים ומקצועיים. המון תודה לכולכם!!!המקום: גלריה מקסימה - בניין עתיק בן סביבות 500 שנה ביפו העתיקה. מרצפות מצוירות, גג מדהים, חלוקת מרחב מצוינת: גלריה, פטיו וחדר אבירים. המקום מדהים, מעוצב בטוב טעם ומיוחד. החלוקה לחדרים מצוינת מאחר שיש חדרים כמו חדר האבירים שבהם ניתן לדבר בשלווה בלי שהמוזיקה תפריע. מיקמנו שם את המבוגרים יותר שלא יצטרכו לצעוק.בכל מקרה המוזיקה לא הייתה חזקה מידי וגם מי שישב ליד יכל לדבר. המעצבת של המקום - קים - מקסימה ועיצבה במיוחד בשבילנו (כן, קצת איתגרנו אותה..) עיצוב מיוחד עם פיות ויוניקורנים! :)האוכל היה מדהים - של שלף - הקייטרינג של המקום. אנשים פשוט לא הפסיקו ללקק את האצבעות ולהתלהב. היו המון מלצרים - בערך 17 וכולם נחמדים ואדיבים - גם מזה כולם התלהבו.הדיג'יי גם הוא חמוד ומקסים - מתי אדמוני! עוד אכתוב עליו בהרחבה בנפרד :) מומלץ!הצלם - אורי מרשנסקי - מקסים אמיתי וצלם מקצועי! גם עליו בהרחבה בנפרד :) מומלץ!הרב - אריה לוין - חמוד ביותר.האורחים לא הפסיקו לשבח את המקום! גם כשנפרדו מאיתנו בערב וגם הרבה ימים אחרי זה בטלפונים. הרבה מהם רוצים לעשות שם אירועים וביניהם חתונות!אין, פשוט אין מילים... היינו מרוצים פשוט מהכל ולא הפסקנו לקבל פידבקים חיוביים!מ-ד-ה-י-ם! מומלץ בחום!!!!!!!!!!!!!! לא לחשוב פעמיים בכלל (וזה גם כולל את הכל).באהבה רבה,קרן ונועם גיא.
המשך...
12:47 17/02/2010
»תוצאות נוספות..  
 
ראשי   הבלוג של רמקול   RSS   הוספת נותן שירות חדש   עזרה - שאלות ותשובות נפוצות   צור קשר   קצת על רמקול ועלינו  
תנאי שימוש   Ramkol.co.il ,Copyright©2009